Sako Rh Varaosaluettelo

Varaosa- Osa Nimitys Osa n:o pussi n:o

4 Tukki koottu 85/S RH Hunter Laminated ml S/S S2A3G611 4 Tukki koottu 85/SM RH Hunter Laminated ml S/S S2A5G611 4 Tukki koottu 85/M RH Hunter Laminated ml S/S S2A4G611 4 Tukki koottu 85/S RH Synthetic S/S S2A30699

4 Tukki koottu 85/SM RH Synthetic S/S S2A50699

4 Tukki koottu 85/M RH Synthetic S/S S2A40699 Laukaisulaite koottu 85 S5A60110

5 Laukaisulaite koottu

6 Kuusiokoloruuvi M6x20

Laukaisulaite koottu 85 S/S S5AR0110

5 Laukaisulaite koottu S/S

6 Kuusiokoloruuvi M6x20

Herkistinlaukaisulaite koottu 85 S5A60113

5 Laukaisulaite koottu

6 Kuusiokoloruuvi M6x20

Herkistinlaukaisulaite koottu 85 S/S S5AR0113

5 Laukaisulaite koottu S/S

6 Kuusiokoloruuvi M6x20

Laukaisulaitteen M90/M75/M85 varaosat S584S210

7 Laukaisupainejousi

8 Laukaisupaineen saatoruuvi M5x10

9 Pidattajan jousi

10 Varmistimen jousi

11 Varmistimen vaimennin M90

12 Varmistimen vaimennin M75/M85

13 Jousirengas

Herkistinlaukaisulaitteen varaosat S584S220

14 Viretuen jousi

15 Herkistimen saatoruuvi M3x6 2 kpl

Iskuri taydellisena S/SM S5A60155

16 Iskuri koottu S/SM

17 Iskujousi

18 Iskujousen ohjain

Iskuri taydellisena M S5A60160

16 Iskuri koottu M

17 Iskujousi

18 Iskujousen ohjain

Iskuri taydellisena S/SM S/S S5AR0155

16 Iskuri koottu S/SM S/S

17 Iskujousi

18 Iskujousen ohjain

Iskuri taydellisena M S/S S5AR0160

16 Iskuri koottu M S/S

17 Iskujousi

18 Iskujousen ohjain

Ulosvetaja osineen S5940233

19 Ulosvetaja M75ja M85 seka M90 kal. 17, 222 ja 223 Rem

20 Ulosvetaja M90 muut kal.

21 Ulosvetajan salpa

22 Ulosvetajan jousi

SAKO 85 RH VARAOSALUETTELO

Nimitys

Varaosa-pussi n:o

Osa n:o

Osa n:o

4

Ulosheittaja osineen

S5A60240

23

Ulosheittäjä

14

Ulosheittäjän jousi

2 kpl

24

Lieriösokka2.5x24

6

25

Sidekappale S - M

S5A60244

6

25

Sidekappale S - M S/S

S5AR0244

8

Lukonpidätin osineen

S5A60250

26

Lukonpidätin

27

Lukonpidättimen jousi

28

Lukonpidättimen akseli

8

Lukonpidätin osineen S/S

S5AR0250

26

Lukonpidätin S/S

27

Lukonpidättimen jousi

28

Lukonpidättimen akseli

9

29

Liipasinkaari koottu 85/S DM

S5A60180

9

29

Liipasinkaari koottu 85/S DM S/S

S5AR0180

9

29

Liipasinkaari koottu 85/SM DM

S5A60175

9

29

Liipasinkaari koottu 85/SM DM S/S

S5AR0175

9

29

Liipasinkaari koottu 85/M DM

S5A60185

9

29

Liipasinkaari koottu 85/M DM S/S

S5AR0185

10

Lippaansalpa täydellisenä 85 DM

S5A60260

30

Lippaansalpa koottu

31

Kiinnitysruuvi M5x8

10

Lippaansalpa täydellisenä 85 DM S/S

S5AR0260

30

Lippaansalpa koottu S/S

31

Kiinnitysruuvi M5x8

11

32

Irtolipas koottu 85/S DM

S5A60384

11

32

Irtolipas koottu 85/S DM S/S

S5AR0384

11

32

Irtolipas koottu 85/SM DM

S5A60382

11

32

Irtolipas koottu 85/SM DM S/S

S5AR0382

11

32

Irtolipas koottu 85/M DM

S5A60386

11

32

Irtolipas koottu 85/M DM S/S

S5AR0386

11

Patruunasilta jousineen 85/S

S5A60284

33

Patruunasilta

34

Lippaanjousi

11

Patruunasilta jousineen 85/SM

S5A60282

33

Patruunasilta

34

Lippaanjousi

11

Patruunasilta jousineen 85/M

S5A60286

33

Patruunasilta

34

Lippaanjousi

12

Vastin täydellinen S - M Hunter

S5A60298

35

Vastin S - M

36

Vastimen kiinnitysruuvi M5x10

13

Perälaatta

S5A60290

37

Perälaatta musta

38

Perälaatan kiinnitystappi

2 kpl

13

Tukin sidepala Synthetic

S5A60590

39

Tukin sidepala

13

Synthetic-perälaatta

S5A60296

40

Perälaatta musta

41

Kiinnitysruuvi 4.8x32

2 kpl

0 0

Post a comment