Sako Trg Varaosat

Varaosa-

Osa

Nimitys

Osa n:o

Varaosa-

Osa

Nimitys

pussi

n:o

pussi

n:o

n:o

n:o

1

Lukonkehys TRG-22

S3531206

14

Luodikkohihnan kannike

1

Lukonkehys TRG-42

S3551206

43

Kannike

1

Lukonkehys TRG-42 B

S355B206

44

Kannikkeen ruuvi

2

Piippu cal. 308 Win

S3531166

17

Kiinnitysosat

2

Piippu cal. 300 Win Mag

S3551176

45

Takatukin kiinnityskappale

2

Piippu cal. 338 Lapua Mag

S3551181

46

Takatukin kiinnitysruuvi M6x20

2

Piippu cal. 308 Win S/S

S3532166

47

Aluslaatta 0 6.4 3 kpl

2

Piippu cal. 300 Win Mag S/S

S3552176

48

Kehyksen kiinnitysruuvi M6x20

2

Piippu cal. 338 Lapua Mag S/S

S3552181

49

Kehyksen kiinnitysruuvi M6x12 2 kpl

3

Lukkorunko TRG-22

S3521306

21

Poskituki musía osineen

3

Lukkorunko TRG-22 musta

S352B306

50

Kiinnitysruuvi M6x35

3

Lukkorunko TRG-42 338 Lapua Mag

S3541306

51

Poskituki musta

3

Lukkorunko TRG-42 338 Lapua Mag musta

S354B306

52

Kiinnitysmutteri

3

Lukkorunko TRG-42 muut Mag kal.

S3541308

21

Poskituki vihrea osineen

3

Lukkorunko TRG-42 muut Mag kal. musta

S354B308

50

Kiinnitysruuvi M6x35

1

Laukaisulaite koottu

S5740110

51

Poskituki vihrea

2

Laukaisulaitteen varaosat

S574S220

52

Kiinnitysmutteri

4

Virityskappaleenpid.jousi

21

Poskituen korotuspala

5

Etuvedon saatoruuvi

53

Poskituen korotuspala

6

Etuvedon jousi

54

Kiinnitysruuvi M6x45

7

Lippaansalvan jousi

21

Takatukki musta osineen

8

Laukaisupaineen jousi

55

Peralaatan rungon kiinnitysmutteri

9

Laukaisupaineen saatoruuvi

56

Levyruuvi 4.2x25

10

Vaimennintappi

57

Levyruuvi 4.2x20 4 kpl

11

Rytmijousi

58

Levyruuvi 4.2x13

3

Iskuri koottu TRG-22

S5740154

59

Peralaatan kiinnityskisko

3

Iskuri koottu TRG-42

S5740164

60

Kannikkeen pesa 2 kpl

12

Iskuri koottu

61

Kiinnitysruuvi M5x6

13

Iskujousi

62

Kiinnitysruuvi M5x10

4

Lukon osat

S584S240

63

Takatukki musta

14

Ulosvetaja cal. 338 Lapua Mag

64

Poskituen kiinnityskisko

14

Ulosvetaja muut cal.

21

Takatukki vihrea osineen

15

Ulosvetajan salpa

55

Peralaatan rungon kiinnitysmutteri

16

Ulosvetajan jousi

56

Levyruuvi 4.2x25

17

U losheittaj a

57

Levyruuvi 4.2x20 4 kpl

18

Joustosokka 2.5x12

58

Levyruuvi 4.2x13

19

Ulosheittaj an jousi

59

Peralaatan kiinnityskisko

6

20

Sidekappale

S5740242

60

Kannikkeen pesa 2 kpl

6

20

Sidekappale fosfatoitu

S5740241

61

Kiinnitysruuvi M5x6

7

Lukonkampi imioviiuipilla

S5740246

62

Kiinnitysruuvi M5x10

21

Lukonkampi

63

Takatukki vihrea

22

Muovinuppi

64

Poskituen kiinnityskisko

7

Lukonkampi fosfatoitu muovinupilla

S5740247

21

Etutukki taydellinen musta TRG-22

21

Lukonkampi fosfatoitu

21

Etutukki taydellinen musta TRG-42

22

Muovinuppi

65

Etutukki musta

8

Lukonpidatin osineen

S5740255

66

Alakisko

23

Lukonpidatin

67

Kiinnitysruuvi M6x25 2 kpl

24

Lukonpidattimen akseli

68

Levyruuvi 4.2x25 4 kpl

25

Lukonpidattimen jousi

69

Etutukin kiinnityspala 2 kpl

8

Lukonpidatin osineen fosfatoitu

S5740256

76

Kiinnitysruuvi M5x10

23

Lukonpidatin fosfatoitu

77

Kiinnitysmutteri M5

24

Lukonpidattimen akseli

21

Etutukki taydellinen vihrea TRG-22

25

Lukonpidattimen jousi

21

Etutukki taydellinen vihrea TRG-42

11

Lipas cal. 308 10 patr.

S5740384

65

Etutukki vihrea

11

Lipas cal. 300 Win Mag 7 patr.

S5740387

66

Alakisko

11

Lipas cal. 338 Lapua Mag 5 patr.

S5740385

67

Kiinnitysruuvi M6x25 2 kpl

26

Lippaankuori

68

Levyruuvi 4.2x25 4 kpl

27

Lippaanjousi

69

Etutukin kiinnityspala 2 kpl

28

Patruunasilta

76

Kiinnitysruuvi M5x10

29

Peitelevy

77

Kiinnitysmutteri M5

13

Peralaatta taydellinen

S574S290

21

Etutukin runkokisko TRG-22

30

Peralaatan kiinnitysruuvi 2 kpl

21

Etutukin runkokisko TRG-42

31

Peralaatta

70

Runkokisko

32

Suora jatkolevy 2 kpl

71

Vastin

33

Peralaatan rungon kiinnitysruuvi

72

Lippaanohjain

34

Aluslevy

73

Pidatinruuvi M6x10

35

Peralaatan runko

74

Runkokiskon vahvike

36

Peralaatan kiinnitysmutteri 2 kpl

21

Kantovaljaan kiinnike osineen

37

O-Rengas

75

Kiinnike

13

38

Peralaatan suora jatkolevy

S584S420

76

Kiinnitysruuvi M5x10 3 kpl

13

39

Peralaatan alaviisto jatkolevy

S584S422

77

Kiinnitysmutteri M5 3 kpl

13

40

Peralaatan ylaviisto jatkolevy

S584S421

22

78

Suukierteen suojus

14

Hihnalenkki etummainen

S5740296

42

Etummaisen hihnalenkin kiristysruuvi

33

S5740297

S5740265

S5740291

S5740391

S5740394

S5740292

S5740392

S5740594 S5740596

S5740595 S5740597

S5740299 S5740399

S5740294

S5740405

Was this article helpful?

0 0

Post a comment